HAKKIMIZDA

1989 yılında kurduğumuz AKAY PLASTİK, bugün modern çift burgulu ekstruder hatları ve ileri teknoloji AR-GE Laboratuvarı ile termoplastik kompaund üretiminde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

Kurulduğumuz ilk günden beri, sektörümüzdeki her türlü gelişmeyi ve ileri teknolojileri yakından takip ederek, stratejik olarak sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefliyoruz.

Geniş ürün gamımız ve teknik uzmanlığımızla sektöre yön veren bir kompaund üreticisi olurken, iç ve dış pazarda güvenilir bir tedarikçi olarak hizmet veriyoruz.

En önemlisi, büyümenin ve gelişmenin müşteri memnuniyetiyle mümkün olduğunun bilinciyle, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak için çalışıyoruz. Bu yaklaşım AKAY PLASTİK için başarının anahtarıdır.

Dünya standartlarında üretim tesisimizde, profesyonel ekibimizle, yılların deneyimini ve bilgisini kullanarak, kalite ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden termoplastik kompaund üretiyoruz.

Ekstrüzyon ve enjeksiyonluk olarak üretilen, mekaniksel, ısısal ve fiziksel olarak geliştirilen ürünlerimiz tüm sektörlerde üretim ihtiyaçlarını karşılayabilir özelliklere sahiptir. Bu sayede geniş ürün portföyüne sahip olan AKAY PLASTİK, müşteri isteklerine uygun özel üretimler yapabilmektedir.